Tréninky

Kde trénujeme?

Naše tréninkové zázemí máme v Božíčanech na místním fotbalovém hřišti, kde je ideální travnatá rovná plocha pro flyball. Tady trénujeme po většinu roku, kdy to počasí a podmínky umožňují. Přes léto ve velkých vedrech "utíkáme" trénovat do Krušných hor, na bývalé fotbalové hřiště v Horní Blatné, kde je naprosto kouzelná příroda. Moc děkujeme majitelům a provozovatelům, že nás u nich nechají trénovat, moc si toho vážíme.

Přes zimní měsíce věnujeme část doby (1-2 měsíce) odpočinku po sezóně, kdy pejsci netrénují flyball vůbec. V průběhu ledna nám obvykle začínají opět tréninky, kdy trénujeme v kryté hale podle volných kapacit v okolí Karlových Varů, které se podaří pro zimní měsíce sehnat (trénovali jsme ve vestibulu KV Arény, v halách s pískem apod.).

Co s sebou?

V ideálním případě pejska, protože tobě se určitě běhat za míčkem chtít nebude :) Postupně se přechází od postrojů k obojkům, ideální je používat nějaký sportovní obojek. Obojek neomezuje v pohybu jako většina postrojů. Kenelka jakéhokoliv druhu je také potřebná, aby mohl pejsek někde bezpečně odpočívat, když zrovna nebude běhat. Určitě si vem nějaké pamlsky a oblíbenou hračku (uzel nebo podobné přetahovadlo). A to nejdůležitější na závěr je dobrá nálada, která u nás funguje jako platidlo! Koupíš si za ní třeba pochvalu od trenéra nebo pořádné pomazlení pro tvého psa od každého, kdo půjde okolo :)

  • Pejska s obojkem
  • Kenelu nebo klec pro odpočinek psa
  • Pamlsky (nakrájený párek většinou je top :)
  • Přetahovadlo, oblíbenou hračku

Jakmile tento úžasný sport jednou tvého psa dostane, tak už ho nepustí a bude chtít být nejlepší, protože uvidí tvou radost z jeho výkonu :) To není fráze, ale fakt!

Kolik stojí tréninky?

První hodina je zdarma.

Dále následuje Začátečnický kurz, který obsahuje 5 tréninků (pro štěňata 10 tréninků). Cena za kurz je 500 Kč.

Po absolvování těchto 5 tréninků mohou začátečníci požádat o členství ve Flyvaryors týmu a po zaplacení členských příspěvků mít další tréninky bezplatné. Nebudeš-li se chtít stát členem týmu, máš nadále možnost platit si další tréninky (ideálně vždy po 5-ti lekcích).

Jak se přihlásit na první trénink?

Nejjednodušší způsob je vyplnit webový formulář níže. Tím nám dáš vědět o tvém zájmu a my se ti ozveme s dalšími informacemi. Popřípadně náš můžeš kontaktovat na telefonu nebo emailu, které jsou uvedené v kontaktech, popř. na facebooku.

 

Přijď na flyball v Karlových Varech

Když psí sport, tak flyball, když flyball, tak Flyvaryors!

Chceš si přijít vyzkoušet flyball nebo se přijít "jen" podívat, jak probíhá trénink? Případně máš nějaký dotaz nebo nám chceš něco sdělit? Vyplň prosím následující formulář a my se ti určitě co nejdříve ozveme. :)