Tréninky

Kde trénujeme?

Naše tréninkové zázemí máme v Hájku u Karlových Varů na místním cvičáku, kde je ideální travnatá rovná plocha pro flyball. Tady trénujeme po většinu roku, kdy to počasí a podmínky umožňují.

Přes zimní měsíce věnujeme část doby (1-2 měsíce) odpočinku po sezóně, kdy pejsci netrénují vůbec. V průběhu ledna nám obvykle začínají opět tréninky, kdy trénujeme v kryté hale podle volných kapacit, které se podaří pro zimní měsíce sehnat (trénovali jsme ve vestibulu KV Arény, v halách s pískem apod.).

Co s sebou?

V ideálním případě pejska, protože tobě se určitě běhat za míčkem chtít nebude :) Pokud máš nějaké kšírky nebo postroj (ten přímo určený pro flyball dělá například firma Zero DC) tak to bude super, protože obojek se na flyball nepoužívá. Na začátku to jistě zvládneme i bez postroje, ale do budoucna to bude nutnost. Kenelka jakéhokoliv druhu je také potřebná, aby mohl pejsek někde bezpečně odpočívat, když zrovna nebude běhat. Určitě si vem nějaké pamlsky a oblíbenou hračku (uzel nebo podobné přetahovadlo). A to nejdůležitější na závěr je dobrá nálada, která u nás funguje jako platidlo! Koupíš si za ní třeba pochvalu od trenérky nebo pořádné pomazlení pro vašeho pesana od každého, kdo půjde okolo :)

Jakmile tento úžasný sport jednou tvého psa dostane, tak už ho nepustí a bude chtít být nejlepší, protože uvidí tvou radost z jeho výkonu :) To není fráze, ale fakt!

Kolik stojí tréninky?

První hodina je zdarma.

Dále následuje Začátečnický kurz, který obsahuje 5 tréninků. Cena za kurz je 500 Kč.

Teprve po absolvování těchto 5 lekcí mohou začátečníci požádat o členství ve Flyvaryors týmu a další tréninky mít bezplatné. Nebudete-li se chtít stát členy FVT, máte nadále možnost platit si další tréninky (vždy po 5-ti lekcích).

Jak se přihlásit na první trénink?

Nejjednodušší způsob je vyplnit webový formulář níže. Tím nám dáš vědět o tvém zájmu a my se ti ozveme s dalšími informacemi.

 

Přijď na flyball v Karlových Varech

Když psí sport, tak flyball, když flyball, tak Flyvaryors!

Chceš si přijít vyzkoušet flyball nebo se přijít "jen" podívat, jak probíhá trénink? Případně máš nějaký dotaz nebo nám chceš něco sdělit? Vyplň prosím následující formulář a my se ti určitě co nejdříve ozveme. :)