O nás

Flyball je droga! Ten, kdo nemá rád závislost, může rovnou přestat číst :)

Jsme mladý tým, fungující od r. 2016. Vzali jsme vše od začátku naprosto vážně a jdeme do všeho vždy naplno. Učíme se od nejlepších, snažíme se dělat vše tak, jak se má. Dbáme v první řadě na blaho a bezpečnost našich psích závodníků. Máme vybavení na úrovni špičkových klubů a disponujeme například i vlastní týmovou masérkou psích šampionů :) Naše první sezona byla náročná, ale zvládli jsme se zúčastnit hned pěti turnajů a vždy bojovat o nejlepší umístění. Naším cílem je připravit se na další sezony ještě lépe a složit druhý závodní tým.

Za zkoušku nic nedáš! Zkus u nás flyball a dopřej svému pejskovi aktivní život! Trénujeme obvykle jedenkrát týdně po celý rok. Více informací o trénincích se dozvíte na stránce Tréninky.

Veškeré podrobnosti rádi zodpovíme prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo nás kontaktuj na našem facebookovém profilu, příp. máme další kontaktní údaje na stránce Kontakty.

Přijď na flyball v Karlových Varech

Když psí sport, tak flyball, když flyball, tak Flyvaryors!

Chceš si přijít vyzkoušet flyball nebo se přijít "jen" podívat, jak probíhá trénink? Případně máš nějaký dotaz nebo nám chceš něco sdělit? Vyplň prosím následující formulář a my se ti určitě co nejdříve ozveme. :)